
Яскрава штанга для язика 16 мм 1 шт
70 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш0102
+380 (68) 402-89-98
Анна- +380 (95) 625-48-66Людмила
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штанга з сталі сріблястого кольору з кольоровими кульками для язика.
Дуже незвично виглядає, круто!
Розміри: товщина штанги 1.6 мм, довжина штанги 16 мм, діаметр кульки 6 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для мови |
| Вид виробу | Штанга |
| Матеріал | Медична сталь |
| Довжина | 16 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Діаметр | 1.6 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴



