-5%

Мікробанан із кульками та камінням 1.2*8 мм золотистий
120 ₴
114 ₴
- Готово до відправки
- Код: М02.1588
+380 (68) 402-89-98
Анна- +380 (95) 625-48-66Людмила
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікроштанга з медичної сталі.
Довжина 8 мм. Кульки 3 мм.
Товщина 1.2 мм.
Універсальна прикраса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальне |
| Вид виробу | Мікроштанга |
| Довжина | 8 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Діаметр | 1.2 мм |
| Вага | 10 г |
| Колір | Золотистий |
| Додаткові характеристики | |
| Накрутка | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Золото |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴

