
Лабрет із каменем хамелеон (медична сталь) 1 шт.
85 ₴
- Готово до відправки
- Код: Л0303466
+380 (68) 402-89-98
Анна- +380 (95) 625-48-66Людмила
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Лабретта |
| Матеріал | Медична сталь |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Довжина | 6 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Діаметр | 1.2 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Хамелеон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴



