
Набір лабретів із каменем блакитного кольору (мед сталь) 6 мм
320 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: Л0303495
+380 (68) 402-89-98
Анна- +380 (95) 625-48-66Людмила
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір лабретів із хірургічної сталі 316L сріблястого кольору з каменем колір голубий.
Використовується для пірсингу вух.
Довжина самого лабрету без каменю 6 мм. Камені 3,4,5 мм.
Підійде для первинного проколювання та повсякденного носіння.
Вартість вказана за набір 3 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Лабретта |
| Матеріал | Медична сталь |
| Довжина | 6 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Діаметр | 1.2 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴/комплект


